Atribuită Cumpărare directă

amestec mexican, congelat; banane, cal. I; ceapa galbena,cal. I; lamai proaspete, cal. I; usturoi sanatos, cal. I; varza alba, proaspata, cal. I; varza murata; prajitura Magura, 35 g

Număr anunț
DA25457069
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
15331170-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.387,60 RON
Valoare atribuită
1.387,60 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387,60 RON

din 1.387,60 RON estimat