Atribuită Cumpărare directă

Echipamentele necesare realizarii reparatiei sistemului de supraveghere video sunt urmatoarele: - Camera de exterior LPR- 1 buc, - Camera exterior IP,POE, 4MP - 3 buc, - Switch 4 porturi, POE - 2 buc, - Sursa de alimentare cu back-up, 10AH- 1 buc, - Monitor 24", Full HD- 1 buc, - Traseu tehnologic- 650 m, - Alte materiale necesare conectarii si prinderii camerelor de supraveghere video.

Număr anunț
DA25456738
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
LIVTEC INDUSTRY S.R.L. (CUI 36413423)
Cod CPV
35121000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.991,50 RON
Valoare atribuită
7.991,50 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.991,50 RON

din 7.991,50 RON estimat