Atribuită Cumpărare directă

Reabilitare Scoala Veche,Comuna Sag, Judetul Timis, autoritatea contractanta va pune la dispozitia executantului documentatia tehnica de executie. Ofertantul are obligatia intocmirii ofertei financiare in conformitate cu documentatia pusa la dispozitie de beneficiar, astfel incat pretul din SEAP/SICAP sa corespunda.Decontarea se va realiza pe baza de situatii de lucrari in conformitate cu caietul de sarcini. Documentati poate fi ridicata de la Primaria Sag, din Comuna Sag, str. a II-a, nr.49, sau trimitind o solicitare pe adresa de e-mail: primaria.sag@cjtimis.ro.

Număr anunț
DA25483869
Autoritate contractantă
COMUNA SAG (PRIMARIA SAG) (CUI 2506200)
Furnizor / câștigător
MARŢIANA CONSTRUCT SRL (CUI 21108430)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.000 RON
Valoare atribuită
322.000 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322.000 RON

din 322.000 RON estimat