Atribuită Cumpărare directă

Comuna Darova, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze lucrari de „REABILITARE SI AMENAJARE TRIBUNE SPORTIVE IN LOC. DAROVA, COM. DAROVA, JUD. TIMIS”.

Număr anunț
DA25472767
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
ION METAL INOX SRL (CUI 36070090)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.860,01 RON
Valoare atribuită
20.860,01 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.860,01 RON

din 20.860,01 RON estimat