Atribuită Cumpărare directă

VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv. Reactivii VIROCLEAR sunt negativi pentru anticorpi anti - HIV-1, anticorpilor anti - HIV-2, antigen HIV-1 Ag,anticorpi anti HTLV-1, anticorpi anti HTLV-2, anticorpi anti HCV, anticorpi anti-HBc totali si anti HBc IgM, HBsAg, HBeAg, anti – HBe, anticorpi anti-HDV, anticorpi anti CMV , anticorpi clasa G si M anti Treponema Pallidum precum si antigene non-treponemice ( reagine). Reactivii VIROCLEAR sunt constituiti din ser uman si proteine de origine umana, deasemenea continand agenti antimicrobieni in scopul conservarii si stabilizarii materialului. Prezentare: 1 fl x 5 ml / kit

Număr anunț
DA25462428
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat