Atribuită Cumpărare directă

Conform comenzii ferme nr.704770 din 12.04.2020

Număr anunț
DA25477222
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
Cod CPV
45421130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.284,76 RON
Valoare atribuită
9.284,76 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.284,76 RON

din 9.284,76 RON estimat