Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de masurare dozimetrie clinica pt. aparatura de radioterapie conform anunt nr. ADV1066249 NUMAR DE REFERINTA: 2020413_994N PRET DE CATALOG: 7.500,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 90721600-3 Servicii de protectie impotriva radiatiilor (Rev.2) DESCRIERE: Se vor executa masuratori de dozimetrie clinica pentru cele 3 aparate de radioterapie din dotatea spitalului: TOPEX SRT 100, T 200 si T 300, conform ofertei cu nr. 994N/02.04.2020. mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25471264
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
- Cod CPV
- 90721600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.