Atribuită Cumpărare directă

Lavete Advanced 415albe, derulare centrala, 1str, 120M 11role/bax

Număr anunț
DA25463030
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840,30 RON
Valoare atribuită
1.840,30 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840,30 RON

din 1.840,30 RON estimat