Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe de birou 33 mm Cut. 600 x 0,48 Agrafe de birou 50 mm Cut. 200 x 1,22 Agrafe de birou color 28 mm Cut. 200 x 0,58 Ascuțitoare plastic Buc. 200 x 0,31 Bandă dublu adezivă rolă 100 x 1,70 Capse 24/6 Cut. 300 x 0,48 Capse nr.10 Cut. 300 x 0,25 Cutter mic Buc. 100 x 3,33 Decapsator Buc. 100 x 1,02 Etichete autocolante A4 coli 4.000 x 0,18 Foarfeca mare Buc. 100 x 2,04 Folie îndosariere Buc. 10.000 x 0,1275 Folie îndosariere cu clapă Buc. 4.000 x 0,2448 Gumă șters Buc. 100 x 0,27 Linii/rigle 30 cm Buc. 100 x 0,24 Perforator mare Buc. 100 x 20,40 Pixuri corp metalic. Buc. 1.000 x 1,09 Plicuri B4, simple Buc. 5.000 x 0,15 Plicuri simple C4 Buc. 5.000 x 0,12 Plicuri simple C5 Buc. 4.000 x 0,07 Tuș ștampilă rosu St. 30 x 0,61 Tuș ștampilă albastru St. 20 x 0,61
- Număr anunț
- DA25458882
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.553,71 RON
- Valoare atribuită
- 9.553,71 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.