Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie directa, servicii de reparare si intretinere a computerelor personale ale CJP Salaj - 55 buc., constand in urmatoarele operatii:Service tehnica de calcul, revizii – unitati PC 2.Devicrusare simpla PC-statie de lucru 3.Service fizic server si instalari sisteme operare server, fara configurari useri, suport aplicatii 4.Gazduire domeniu 5.Gazduire mail 6.Gazduire pagina web 7.Actualizari site 8.Actualizare aplicatie salarizare cu modificari legislative.
- Număr anunț
- DA25452768
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
- Cod CPV
- 50320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.980 RON
- Valoare atribuită
- 19.980 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.