Atribuită Cumpărare directă

Kit pentru umidificarea amestecului gazos livrat de aparatele de ventilatie mecanica a pacientilor, compatibil cu umidificatorul Kendall Aerodyne 2000. Kit-ul este compus din recipient cu apa sterile 1500 ml impreuna cu conexiunile necesare si coloanal de transfer termic pentru umidificatorul Kendall. Comanda minima/ambalaj: 6 bucati / cutrie LIVRARE PANA LA DATA 15.04.2020 CANTITATE 30 BUC

Număr anunț
DA25463613
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42996600-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.156 RON
Valoare atribuită
3.156 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.156 RON

din 3.156 RON estimat