Atribuită Cumpărare directă

1 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki FOLDOCA4 SET 4.00 5.24 0.00 20.96 2 Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top HCA4BAS TOP 25.00 12.88 0.00 322.00 3 Marker CD cu 2 varfuri Centrum negru 80882 BUC 12.00 1.64 0.00 19.68 4 Foarfeca 17 cm essentials green Maped 468010 BUC 2.00 3.94 0.00 7.88 5 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki albastru inchis DOSPLINB BUC 25.00 0.37 0.00 9.25 6 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki galben DOSPLING BUC 25.00 0.37 0.00 9.25 7 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu DOSPLINR BUC 25.00 0.37 0.00 9.25 8 Textmarker 490 Pelikan galben 940379 BUC 1.00 1.92 0.00 1.92 9 Textmarker 490 Pelikan verde 940387 BUC 1.00 1.92 0.00 1.92 10 Textmarker 490 Pelikan roz 940395 BUC 1.00 1.92 0.00 1.92 11 Textmarker 490 Pelikan portocaliu 940403 BUC 1.00 1.92 0.00 1.92 12 Textmarker 490 Pelikan albastru 940411 BUC 1.00 1.92 0.00 1.92 13 Textmarker 490 Pelikan rosu 940429 BUC 1.00 1.92 0.00 1.9

Număr anunț
DA25469828
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,79 RON
Valoare atribuită
409,79 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,79 RON

din 409,79 RON estimat