Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cablu TV (televiziune analogică) pentru perioada 01.05 - 31.12.2020 (8 luni), pentru 40 receptoare TV aflate la cele două sedii D.G.A. din Bucureşti - conform Anuntului de publicitate nr. ADV1140617/09.04.2020 și ofertei operatorului economic din 10.04.2020.

Număr anunț
DA25472087
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.224 RON
Valoare atribuită
4.224 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.224 RON

din 4.224 RON estimat