Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid 500ml cu dispozitiv de dozare -60bucati *3.00lei/ bucata=180.00 lei Hartie igienica 3 straturi, 10 bucati/ set =20 seturi * 5.50 lei/ setul=110.00 lei Prosop hartie 100m, 2 straturi =24 bucati*7.50 lei/ bucata=180.00 lei Lavete uscate 5 bucati /set=30 bucati*2.00 lei/ bucata=60.00 lei Preturile sunt exprimate in lei si nu contin tva.

Număr anunț
DA25449929
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530 RON
Valoare atribuită
530 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530 RON

din 530 RON estimat