Atribuită Cumpărare directă

Oferta rasp.civila a managerilor-CPV :66516400, pentru membrii ai consiliului de administratie =5(cinci), Asigurator:Ergo Asigurari SA Suma asigurata/membru consiliu=30.000 ron Total suma asigurata=150 000 ron Prima asigurare: 2096 ron Valabilitate :04.05.2021-03.05.2021

Număr anunț
DA25488020
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096 RON
Valoare atribuită
2.096 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096 RON

din 2.096 RON estimat