Atribuită Cumpărare directă

Furtun hidraulic DN 6 2 SN 14 ML

Număr anunț
DA25470930
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603,36 RON
Valoare atribuită
603,36 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603,36 RON

din 603,36 RON estimat