Atribuită Cumpărare directă

Asistenta Tehnica pentru aplicatiile si mediul HCL (fost IBM) Lotus. Servicii de specialitate pentru intretinerea si adaugarea de noi functionalitati in infrastructura software HCL Lotus si de document management implementate la Beneficiar

Număr anunț
DA25466280
Autoritate contractantă
REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
Furnizor / câștigător
FIVEPLUS SOLUTIONS SRL (CUI 19194781)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat