Atribuită Cumpărare directă

Marfa Cantitate #32055 - LEXMARK DRUM 50F0Z00/50F0ZA0,500Z/500ZA,BK,60K,MS310,MX310,MX410,MS610,MX511,MX611,RPQ,ECHIVALENT 10 #39919 - CD-R CU PLIC 500

Număr anunț
DA25479283
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275 RON
Valoare atribuită
1.275 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.275 RON

din 1.275 RON estimat