Atribuită
Cumpărare directă
30 buc placute cu numar de inregistrare care trebuie sa aiba fondul reflectorizant de culoare galbena, iar literele si cifrele, in relief , de culoare neagra. Numarul de inregistrare al vehiculelor se compune din denumirea localitatii si denumirea abreviata a judetului, scrise cu majuscule, caracter latin, precum si dintr-un numar de ordine, incepand cu 274. Caracteristicile mentionate mai sus sunt prevazute in art. 22 (lit. a) din HG. 1391 / 2006.
- Număr anunț
- DA25480477
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- MAFIX TOP MEDIA SRL (CUI 36590271)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370 RON
- Valoare atribuită
- 2.370 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.