Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER TK3130 PENTRU KYOCERA ECOSYS M -3560

Număr anunț
DA25487905
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPARE FORTEI DE MUNCA CALARASI (CUI 11356381)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,71 RON
Valoare atribuită
351,71 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,71 RON

din 351,71 RON estimat