Atribuită Cumpărare directă

Burete hemostatic din gelatina resorbabil 100%. Dimensiune 70X50X10mm Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL.

Număr anunț
DA25480435
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141127-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,50 RON
Valoare atribuită
462,50 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,50 RON

din 462,50 RON estimat