Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR ALAMA 1/2X20 7 buc 5,88 RACORD CU OLANDEZ COMPLET FE 32x1 PPR KAT.3272-TUM-321000 KALDE 4 buc 15,8 TEU CU FIL INT 32-1* PPR KAT.3222-TFO-321032 KALDE 1 buc 10,17 TEU 90X INEGAL PPR 32-20-32 3212-TIO-322032 KALDE 1 buc 2,01 ROBINET TRECERE PPR ALB 32MM 3242-VLF-320000 KALDE 2 buc 25,55 TEAVA PPR 32mm CU FIBRA COMPOZITA PN20 ALBA KAT 3202-TFR-320020 KALDE 12 ml 6,55 TEU ALAMA 1" 1500818 3 buc 15,13 ROBINET SFERA MF FLUT 1 2371R2806 APA 2360011 2 buc 36,13 COLIER 1 1/4 CU GARN. CAUCIUC+PREZON DIBLU 60001060 10 buc 2,61 RACORD CU OLANDEZ COMPLET FI 25x3/4 PPR KALDE 3272-TUF-250C00 2 buc 10,34 DOP FILETAT 290 11/4 Z BERG 1 buc 3,36 DOP FILETAT 290 1/2 Z BERG 2 buc 1,68 DOP FILETAT 290 3/4 Z BERG 1 buc 1,6 COT PPR 32mm-90GR ALB KAT.3212-ELB-320000 KALDE 16 buc 1,55 SEMIOLANDEZA DREAPTA ALFERCA 28X1 3222810 2 buc 7,56 REDUCTIE EXT-INT 241 1X3/4 Z BERG 2 buc 2,13 COT 90 28 M-T CU 5092 RR5092028028000 2 buc 7,23 NIPLU REDUS 1X3/4 2 buc 3,49 COT PPR 25mm-90GR ALB KAT.3212-ELB-250000 KALDE 6 buc 0,61 VAS EXPANSIUNE VERTICAL 50L VRV 50 1 buc 184,87

Număr anunț
DA25484912
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,14 RON
Valoare atribuită
673,14 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,14 RON

din 673,14 RON estimat