Atribuită
Cumpărare directă
Manusi - 9 per Excentric - 2 buc Cot ZN 3/4 - 1 buc Lacat #1- 3 buc Surub M10x10 - 8 buc Piulita #10 - 8 buc Surub 46x80 - 8 buc Flansete - 1 buc Surub 8x800 - 4 buc Bec E27 - 1 buc Robinet trecere - 1 buc Canepa - 1 buc Surub 4x80 - 40 buc Surub 4x55 - 20 buc Plreungitor 5ML - 1 buc Lacat #2 - 1 buc Butelie gaz - 1 buc Cheie butelie - 1 buc Electrozi #2,5 - 6 kg
- Număr anunț
- DA25469280
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- ONUT CONST SRL (CUI 7990363)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544,40 RON
- Valoare atribuită
- 544,40 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.