Atribuită
Cumpărare directă
Sservicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase si/sau nepericuloase. In acest pret sunt incluse urmatoarele ambalaje : -sac galben ADR 60 Litri---------500 bucati -sac galben ADR 15 Litri---------100 bucati -cutie PVC 5 Litri-----------------50 bucati -cutie PVC 3.2 Litri---------------45 bucati -cutie PVC 1.15 Litri-------------35 bucati -cutie carton anatomo 10 litri---50 bucati -bidon 5 litri lichide--------------18 bucati -pubele---------in custodie. Cantitatea de 6670 Kg. este cantitatea estimata a fi colectata,transportata si elimenata pana la data de 31.12.2020 Se va incheia un contract de servicii pana la data de 31.12.2020 ,cu posibilitatea de prelungire prin act aditional pana la data de 30.04.2021.
- Număr anunț
- DA25482781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.692 RON
- Valoare atribuită
- 50.692 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.