Atribuită
Cumpărare directă
Kit consumabile compatibile cu injectomatul Medrad, tip Spectris Solaris EP, in ambalaj steril, cu urmatoarele componente si caracteristici: • Metoda de sterilizare prin radiatie ionizanta • 1 buc. seringa de 65 ml pentru substanta de contrast cu urmatoarele caracteristici: • material transparent • rezista la presiuni de minim 350 psi • prevazuta cu tepusa de conectare la flacon de substanta de contrast • sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa • 1 buc. seringa de 115 ml pentru solutie salina cu urmatoarele caracteristici: • material transparent • rezista la presiuni de minim 350 psi • prevazuta cu tepusa de conectare la punga de solutie salina • sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa • 1 buc. tub conector pacient in T, spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 350 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectoarelor • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringile de contrast, salina si la pacient
- Număr anunț
- DA25480501
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141624-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.