Atribuită Cumpărare directă

4000 kg cantitate deseuri medicale estimate pe anul 2020(01.05.2020-31.12.2020 plus 4 luni prelungire 01.01.2021-30.04.2021( act aditional)-Servicii de ridicare si transport si eliminare deseuri medicale periculoase, inclusiv furnizare saci si recipienti de colectare, conform ANUNT PUBLICITAR ADV1140327. Valoarea minima a echizitiei este valoarea estimata pentru 8 luni(perioada 01.05-31.12.2020) - 10667.00 lei fara tva, iar pentru 4 luni(perioada 01.012021-30.04.2021) valoarea estimata - 5333.00 lei fara tva. Valoarea maxima a achizitiei reprezinta valoarea estimata pentru 8 luni plus valoarea estimata pentru cele 4 luni de prelungire

Număr anunț
DA25484188
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat