Atribuită
Cumpărare directă
Contractul se va încheia pentru perioada 01.05- 31.12.2020 , pentru o cantitate de 120 MWH , pentru 4 locaţii , conform caiet de sarcini ataşat . Contractul va putea fi prelungit prin act adiţional pe primele 4 luni ale anului 2021 , pentru cantitatea de 50 de MWH . Preţul propriu de furnizare de 270 lei /MWH , rămâne neschimbat pe toată perioada contractuală.
- Număr anunț
- DA25491896
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.443,20 RON
- Valoare atribuită
- 59.443,20 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.