Atribuită Cumpărare directă

Incarcare tonere si cartuse HP 652, 301XL, HP 226A, HP 410A, HP 83A, Canon 728, KM 324. Termen max 23.04.2020

Număr anunț
DA25488830
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,83 RON
Valoare atribuită
874,83 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,83 RON

din 874,83 RON estimat