Atribuită
Cumpărare directă
Manusi unica folosinta (100/set) 2 36,4 72,8 masca cu supapa 10 32 320 hartie copiator A4 (2500 coli/set) 1 64,2 64,2 KIT VIZITATOR (MASAC, 4 MANUSI, 4 BOTOSEI, 2 CAPELINE, 1 HALAT) 15 18 270 Manusi unica folosinta hygostar 5 36,4 182 Masti TX-BBC 95 3,9 370,5 Gel antibacterian 10 32 320 Dispenser de sapun lichid 5 27 135 Detergent pardoseli Bactisept 1 58 58 Galeata cu storcator 1 10 10 Faras acu coada 1 11 11 Matura groasa 1 5,6 5,6 rezerva mop 2 4,2 8,4 rezerva coada metalica 2 2 4
- Număr anunț
- DA25421915
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.831,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.831,50 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.