Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de asigurare a autovehiculelor CASCO apartinand APIA Giurgiu. cu numerele de. inmatriculare GR04RXX, GR04RYM, GR04RXU, GR04RXW, GR04RXY, GR04RYD, GR04RYE. 4) Valabilitate: 12 luni cu incepere de la data 18.04.2020 respectiv 17.04.2021.

Număr anunț
DA25437154
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.068 RON
Valoare atribuită
10.068 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.068 RON

din 10.068 RON estimat