Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE ANTIKALK 750ML 3.000 14.2857 42.86 SACI MENAJERI 120 L 1.000 5.0420 5.04 PROSOP BUCATARIE MIDI 2STR 4.000 11.7647 47.06 MANUSI NITRIL 100/SET 53.000 0.4202 22.27 MANUSI NITRIL 10 * 2.000 4.2017 8.40 LAVETE UNIVERSALE /SET 3.000 5.0420 15.13 HARTIE IGIENICA CAPITAN 60.000 1.0084 60.50 GLASSPUR GEAM 1LT 1.000 6.7227 6.72 FAIRY POMEGRANATE 400ML 3.000 3.7815 11.34 FAIRY APPLE 400ML 2.000 3.7815 7.56 EFEKT SOLUTIE MOBILA 1.000 13.4454 13.45 EFEKT SOLUTIE MOBILA 4.000 13.4454 53.78 EFECT GEAM CU AMONIAC 3.000 6.7227 20.17 EFECT ANTICALCAR 750ML 2.000 10.0840 20.17 DOMESTOS 750ML 5.000 6.7227 33.61 BURETI CANELURA 20.000 0.5882 11.76 AJAX SUPRAFETE LEMN 1.000 8.4034 8.40 AJAX OPTIMAL 500ML 1.000 5.8824 5.88 AJAX GEAM PISTOL 1.000 5.8824 5.88 AJAX GEAM PISTOL 1.000 5.8824 5.88 AJAX GEAM 500ml 3.000 5.4622 16.39 AJAX FLORAL FIESTA 1L 4.000 8.4034 33.61 ACE INALBITOR 2 L 5.000 7.5630 37.8
- Număr anunț
- DA25433429
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
- Furnizor / câștigător
- DORU TERM-INSTAL SRL (CUI 20962514)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,70 RON
- Valoare atribuită
- 493,70 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.