Atribuită
Cumpărare directă
9000101114218 LOCTITE 60S ADEZIV INSTANT 20GR BUC 2.00*22.61 MATCTII3031 SAPA AUTONIVELANTA WEBER 25 KG SAC 1.00*33.61 MATCTII2098 GLET RIMANO BIANCO 20 KG SAC 2.00*17.90ș 6984000117248 CANAL CABLU 25*25MM BUC 10.00*3.95 6984000112052 CUTIE CU DIBLU 6 SI SURUB BUC 1.00*9.24 5949027008055 PRIZA APLICATA CU CP SI CAPAC IP55 TG BUC 2.00*18.49 3606480471605 DISJUNCTOR IDPNA VIGI 1P+N 25A 30MA 4.5KA BUC 3.00*101.68 6984000111017 CLEMA 5 POLI WAGO 221-415 BUC 10.00*2.52 6984000111000*CLEMA 3 POLI WAGO 221-413 BUC 10.00*1.60 6984000017241 PIULITA DIN 934 ZN M6 BUC 100.00*0.05 6984000017555 SAIBA 6 DIN 440 ZN BUC 200.00*0.17 6984000080320 CABLU CYYF 3*2 5 ML 20.00*3.78 6984000006962 CABLU MYYM 3*2 5 TR ML 20.00*3.78
- Număr anunț
- DA25444030
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736,47 RON
- Valoare atribuită
- 736,47 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.