Atribuită
Cumpărare directă
Produsele sunt necesare in cadrul proiectului "Dezvoltarea sistemelor socio fizico cibernetice pe baza Internetului Lucrurilor in fabrica viitorului"- DiFiCIL, contract nr. 69/08.09.2016, proiect finanțat prin Programul Operațional Competitivitate, cod de identificare POC P_37_771, Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu - beneficiar. Serviciile se vor presta conform ofertei postate. Fondurile necesare achiziționării produselor sunt asigurate din fondurile neeligibile ale proiectului.
- Număr anunț
- DA25455040
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.539,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.539,80 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.