Atribuită Cumpărare directă

General Producator: HP Cod producator: CF226A Nume produs: CF226A Numar Cartus: 26A Specificatii Tehnice Tip Cartus: Cartus Compatibilitate: Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Tip Capacitate Cartus: Regular Capacitate (pag): 3100 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: HP LaserJet Pro M402D, LaserJet Pro M402DN, LaserJet Pro M402DNE, LaserJet Pro M402DW, LaserJet Pro M402N, LaserJet Pro M426DW, LaserJet Pro M426FDN, LaserJet Pro M426FDW

Număr anunț
DA25427212
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568 RON
Valoare atribuită
1.568 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568 RON

din 1.568 RON estimat