Atribuită
Cumpărare directă
Respecta Ordinul nr. 261/2007 privind curatarea, dezinfectia si sterilizarea in unitatile sanitare. Prezinta un spectru larg de actiune: bactericid (SR EN 1040, SR EN 1276, inclusiv MRSA), fungicid (SR EN 1275, SR EN 1650), micobactericid (SR EN 14348 M.terrae si M.Avium), virucid (HIV, HBV, HCV, Adenovirus, Poliovirus), sporicid (Bacillus Subtilis, Bacillus Cereus) Sub forma de tablete care sa elibereze 1,5 g clor activ Forma de conditionare: flacoane 300 tablete
- Număr anunț
- DA25427240
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 24311900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.