Atribuită Cumpărare directă

Huwa-San TR50 este un dezinfectant virucid, bactericid si fungicid avizat de Ministerul Sanatatii, destinat dezinfectarii suprafetelor prin stropire sau nebulizare. Produsul este concentrat din peroxid de hidrogen 50%, singura substanta bio, nedistructiva cu mediul si persoanele, care distruge virusii, bacteriile si fungii. Dilutia standard este de 10%, ceea ce inseamna ca din 1000 kg produs dezinfectant concentrat rezulta 10.000 de kg dezinfectant gata de folosire. Stoc in Romania la data de 02.04.2020: 2000 kg Modalitatea de ambalare: canistra 25 kg Livrare: costul transportului nu este inclus in pret Acest produs este folosit pe scara larga in Romania de clienti mari si foarte mari precum lanturi comerciale importante, producatori de alimente, procesatori de carne si producatori de bauturi racoritoare, precum si institutii, sedii de birouri si spatii de productie. Produsul este destinat tuturor suprafetelor interioare si exterioare, inclusiv unitatilor spitalicesti.

Număr anunț
DA25442464
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI 8123890)
Furnizor / câștigător
NEXTEGROUP BUSINESS SERVICES S.R.L. (CUI 25957349)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.710,50 RON
Valoare atribuită
2.710,50 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.710,50 RON

din 2.710,50 RON estimat