Atribuită Cumpărare directă

Clipuri din titan, atraumatice, sterile: Mediu Large(verde), 120 buc

Număr anunț
DA25426956
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141122-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,08 RON
Valoare atribuită
371,08 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,08 RON

din 371,08 RON estimat