Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si intretinere a infrastructurii pietonale din incinta scolilor si a caii acces a remizei PSI prin turnare automatizata covor asfaltic cu mixtura BAPC 16 executata la cald conform AND 605/2016

Număr anunț
DA25435337
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Furnizor / câștigător
ERVISTAR INVEST S.R.L. (CUI 35623800)
Cod CPV
45233222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.430 RON
Valoare atribuită
69.430 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.430 RON

din 69.430 RON estimat