Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a unui numar de 22 imobile aflate in domeniul public si privat al UAT Judetul Vrancea si in administrarea Consiliului Judetean Vrancea impotriva tuturor riscurilor pe o perioada de 12 luni.Conform oferta 6520/30.03.2020.

Număr anunț
DA25427379
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.500 RON
Valoare atribuită
67.500 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.500 RON

din 67.500 RON estimat