Atribuită
Cumpărare directă
Fluid corector cu pensula,uscare rapida,Agrafe birou.100 buc pe cutie, 28mm,Dosar cu sina fabricat din carton duplex. · Gramaj 215 g/mp. · Culoare: alb., Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki diverse culori,Biblioraft A4 75 mm marmorat lux Herlitz,Marker permanent Centropen Varf scriere: 2.5 mm Culori: negru albastru ,verde,rosu,Capse capsator 24/6 1000 buc/cutie,Capsator metalic B4 24/6 40 coli negru Novus.Garantie 5 ani,Banda adeziva transparenta pentru uz general asigura o lipire puternica. Ideala pentru lipit, sigilat, sau intarit. Nu se ingalbeneste in timp. Se poate folosi la birou, acasa sau la scoala,Tus stampila Kores .Diverse culori :negru albastru.,Folie de protectie A4, cristal, 90 microni, 100/set NOKI fabricate din polipropilena moale, cu proprietati antistatice. Ideale pentru a proteja documentele in biblioraft, dosar
- Număr anunț
- DA25427642
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
- Furnizor / câștigător
- INA CRISTAL SRL (CUI 31222554)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.765,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.765,20 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.