Atribuită Cumpărare directă

Desktop Lenovo Think Centre V530s SFF Intel Core (9th Gen) i3-9100 256GB SDD 8GB Intel UHD Graphics 630 DVD-RW Mouse+Tastatura incluse; MONITOR LED PHILIPS 223V5LHSB2/00, 21.5 INCH 1920X1080P; Licenta Windows 10 Home 64 Bit PENTRU SISTEM INFORMATIC

Număr anunț
DA25437754
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
Furnizor / câștigător
INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.511 RON
Valoare atribuită
2.511 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.511 RON

din 2.511 RON estimat