Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet si televiziune: 3 x Internet Acces 300 Mbps=3x43,65=130,95 RON fara TVA; 3 x televiziune digitala=3x25,21=75,63 RON fara TVA; Pret total /luna= 206,58 RON fara TVA. Se va incheia un contract pe o perioada de 24 luni cu posibilitate de prelungire automata pe perioade succesive. Beneficiar CS Faurei (echipamentul se va monta in 3 locatii, dupa cum urmeaza: Sediul Administrativ CS Faurei, CTP Orhideea - Faurei, CTP Floare de Colt - Ulmu).
- Număr anunț
- DA25441522
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,58 RON
- Valoare atribuită
- 206,58 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.