Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA Monitor ATI C50 cu imprimanta termica Ecran TFT 10.4", touch screen Monitorizare: ECG 5 derivatii, SpO2 Comen, NIBP, Ritm Respiratie, Temperatura, RR, PR Analiza: Aritmie, segment S-T, ECG (5 derivatii), calculare doza medicamentatie Alarme: Respiratie, Apnee, OxyCRG Interfata: card SD, USB, VGA Baterie reincarcabila interna: >4 ore
- Număr anunț
- DA25427355
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33195110-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.900 RON
- Valoare atribuită
- 39.900 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.