Atribuită
Cumpărare directă
Transport dosare de la Palatul Justiției Galați la Arhiva Tg. Bujor, oraș Tg. Bujor, str. Justiției nr. 24, județul Galați. Cantitate 2,5 tone. Cursa va cuprinde și timpul de staționare pentru încărcatul și descărcatul dosarelor la arhive. Autovehiculul va asigura toate condițiile pentru transportul în siguranță a dosarelor.
- Număr anunț
- DA25436397
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- ALISTEF SRL (CUI 15708804)
- Cod CPV
- 60100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,34 RON
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.