Atribuită
Cumpărare directă
oferim spre vanzare autoritatilor contractante interesate cu transport inclus in pret pe raza judetului Arad lemn de foc din urmatoarele specii: fag, carpen, stejar, cer. Va rugam sa ne contactati inainte de a initia achizitia directa pentru confirmarea existentei cantitatii solicitate in stocul nostru.
- Număr anunț
- DA25436789
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRANICERI (CUI 29049991)
- Furnizor / câștigător
- KANDEL CRIŞ S.R.L. (CUI 22099305)
- Cod CPV
- 03413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.800 RON
- Valoare atribuită
- 41.800 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.