Atribuită
Cumpărare directă
MINGI VOLEI 2 BUC *38.00 LEI MINGI FOTBAL 2 BUC *28.00 LEI MINGI MICA 4 BUC *8.5LEI COARDA DE SARIT 3 buc *3.00LEI COARDA DE SARIT 5BUC *5.00 LEI REMI 2 BUC *135.00 LEI SET BADMINTON 4 BUC*16.00 LEI PUZZLE 3 BUC *21 .00 LEI PUZZLE 1 BUC *16.50 LEI JOC LOGIC 5-8.ANI 2 BUC*85.00 LEI JOC LOGIC 5-8.ANI 1BUC*30.00 LEI JOC LOGIC 5-8 ANI 1 BUC *24.00LEI JOC MEMOMORIE 1 BUC*49.00 LEI JOC MEMORIE 1 BUC *85.00LEI JOC CONSTRUCTIR 2 BUC*95.00LEI JOC ASOCIERE 1 BUC*59.00 LEI JOC ASOCIERE 1 BUC *38.00 LEI TABLE BUC 1*65.00 LEI TABLE 1 BUC *75.00 L;EI SET CREATIV MARGELE BUC 1*25.00 LEI QUILLING SET SI HARTIE BUC 8*5.50LEI QUILLING SET SI HARTIE 2BUC*7.00LEI HARTIE QUILLING 3 BUC*9.00LEI QUILLING SET 4 BUC*5.00 LEI
- Număr anunț
- DA25438799
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- DINO CID SRL (CUI 24949267)
- Cod CPV
- 37524000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.529 RON
- Valoare atribuită
- 1.529 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.