Atribuită Cumpărare directă

Truglyde nr. 2/0 cu ac rotund 30mm 60 fire Truglyde nr. 2/0 cu ac rotund 48 fire Truglyde nr. 1/0 cu ac rotund 30mm 60 fire Truglyde nr. 1/0 cu ac rotund 48 fire Truglyde nr. 0 cu ac rotund 30mm 60 fire Truglyde nr. 0 cu ac rotund 36 fire Truglyde nr. 1 cu ac rotund 30mm 60 fire Truglyde nr. 1 cu ac rotund 24 fire Truglyde nr. 3-0 24 fire

Număr anunț
DA25425112
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
39227110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940 RON
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON

din 2.940 RON estimat