Atribuită Cumpărare directă

servicii de protectie si paza cf contract

Număr anunț
DA25436130
Autoritate contractantă
APIA CENTRUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 20741670)
Furnizor / câștigător
FUŞLE SECURITY SRL (CUI 26621079)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.768 RON
Valoare atribuită
1.768 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.768 RON

din 1.768 RON estimat