Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice: Capacitate: 1000 litri Distanta de imprastiere: 10 metri vertical , 10 metri orizontal pe fiecare parte Sasiu: galvanizat Diametru ventilator: 85 Tip ventilator: 85 Duze: 14 Scara: DA Robinet golire: DA Recipient spalare: DA

Număr anunț
DA25422981
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4342812)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
16400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat