Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs ofertat um Cantitate Dispenser dozator metalic inox pentru sapun lichid cu cheita cu vizor 1L 1 l 1000 ml 1000ml buc 5 Detergent dezinfectant bactericid pentru suprafete AMBALARE 1 L LITRU EKOMAX D l 10 Igienizant gel tegumente pentru maini 70 % alcool AMBALARE 5 L PRET / LITRU I BLUE GEL l 4 Masca chirurgicala uf cu trei 3 pliuri cu elastic certificat buc 100 conform oferta nr. înreg. CJC 9878/02.04.2020 si raspuns clarificari Transportul va fi inclus în preț, produsele vor fi livrate la sediul Centrului Militar Zonal Constanța, Str. Mircea cel Bătrân nr. 106.
- Număr anunț
- DA25447428
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.408,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.408,05 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.